The Unity Center for Healing and Empowerment 610 850-3319
The Unity Center for Healing and Empowerment  610 850-3319

Metody ułatwiające i przyspieszające powrót do zdrowia i rozwój duchowy:

Metody ułatwiające i przyspieszające powrót do zdrowia i rozwój duchowy:

 

Aktywacja Życia                                                                                     www.modernmysteryschoolint.com

 

Każdy człowiek może mieć piękne, ciekawe, radosne i spokojne życie, jeżeli je tworzy czerpiąc czyste i prawdziwe energie ze świętych źródeł, do których łączymy się wewnątrz nas.  Istoty światła czekają na nas żebyśmy uaktywnili nasze przewody i uśpione struktury światła, przez które mamy z nimi kontakt, i przez które chcą nam pomagać i z nami współpracować, żeby przez nas mogły tutaj mocniej działać. Jakość i ilość tej współpracy zależy to od tego jak łatwo i szybko rozwijamy swoją świadomość. Jedna z najbardziej skutecznych metod jest uaktywnienie naszych 24 genów DNA i ciała świetlanego.  Ta pierwsza Aktywacja Życia uaktywnia 22 geny DNA.  Pozostałe dwa są uaktywnione na szkoleniu Adam Kadmon. 

 

Przez to uaktywnienie zmieniamy swoje życie na lepsze, bo mamy ułatwione dojście do informacji o naszych unikalnych talentach, wybranej misji na tym świecie, potencjału do rozwoju świadomości, poczucia osobistej wolności i swobody bycia, jako człowiek i istota światła.  Możemy bardziej integrować rozum, ducha, dusze i ciało. Mamy też ułatwione dojście do informacji w pozostałych 90% rejonach mózgu.  To pomaga nam usuwać przeszkody w rozwoju, podejmować bardziej korzystne decyzje, łączyć się i wzmacniać naszą intuicję, pozytywne ego i kontakt z nasza esencją Boga. Łatwiej wracamy i utrzymujemy zdrowie fizyczne, psychiczne i duchowe, bo głębiej poznajemy samego siebie i możemy tworzyć autentycznie życie pełne radości, miłości, spokoju, zadowolenia i bogactwa duchowego.    300 PLN (wlacznie z pomocnym preparatem homeopatycznym)

 

Usuwanie Negatywnych Energi i Emocjonalnych Przewodów

 

Wszyscy czasami czujemy dziwne i niespodziewane zmęczenie jakby odchodziły od nas siły życia nie rozumiejąc, dlaczego po spotkaniu kogoś lub po wspomnieniu czegoś, nawet czasem błahostki, łatwo potrafimy tracić równowagę psychiczną.  Przyczyną mogą być słabości i dziury w aurze. Zazwyczaj jest to “wyciekanie” energii przez emocjonalne przewody łączące nas z innymi ludźmi, z którymi mamy fizyczny kontakt lub sytuacjami, które zrobiły na nas mocne i negatywne wrażenie.  Przewody zostają z nami przez 7 lat.  Niektóre przewody są dobre i maja pozytywny wpływ na nasze życie, bo płynie przez nie miłość, wyrozumiałość, dobroć i chęć pomocy, jeżeli osoby nam dobrze życzą.  Jeżeli nie, osoby mogą używać te przewody do manipulowania, mocowania, zazdrości, złości, osłabiania i żerowania na nas, nawet na rzucanie klątw. 

 

Usunięcie tych przewodów daje nam ulgę i emocjonalny bagaż tej znajomości jest uwolniony. Możemy wiec się „uszczelnić” i odbudować zasoby własnej energii, bo mamy nad nią więcej samokontroli. To nam ułatwia zaczęcie nowych znajomości i zwiększa szanse na tworzenie lepszych związków, pomagając nam zakończyć te, które nam nie sprzyjały.  Możemy też łatwiej wyzbyć się naszych złych nawyków i nałogów, tendencji do uzależnień i sabotażu.  Nawet jak kontakt odnawiamy jest to, jako nowy kontrakt energii i mamy szanse na lepszą kontrole i ustalenie jego nowych i bardziej korzystnych warunków dla wszystkich.  Jest nam łatwiej się bronić przed osłabianiem, chętniej dbamy o siebie i jesteśmy lepszym przykładem dla innych szanowania i traktowania siebie, jako istotę światła. 200 PLN (razem z dwoma innymi metodami puryfikacji i usuwania klątw 300 PLN)  

 

Pełna Aktywacja Ducha

 

Ta aktywacja jeszcze głębiej łączy i balansuje nasze ciało i dusze, bo ułatwi nam głębsze zrozumienie jej zadania do spełnienia w tym życiu.  Łączymy rozum z czakrami i uaktywniamy stary mózg, nasz łącznik z Wielkim Centralnym Słońcem.  Pomaga nam to łatwiej i lepiej słyszeć wolę, czuć i rozumieć potrzeby fizyczne i duchowe, mieć chęć i wiedzieć jak mamy rozwijać świadomość, mocniej czuć i ufać swojej intuicji. Mamy też lepsza pamięć i dojście do energii kwantowych. To ułatwia nam bycie pewnymi siebie, pozytywnymi, mocnymi, chętnymi do tworzenia i dzielenia się naszą mocą ducha i ciała. Czujemy się bardziej szczęśliwi i wdzięczni, że mamy szanse rozwoju na tym właśnie świecie, w tym wymiarze i na tej płaszczyźnie. 

 

Ta metoda umożliwia łagodniejsze przekształcenie naszej energii w tych czasach, kiedy nasz świat tak szybko się zmienia.  400 PLN.  Najpierw potrzebna jest Aktywacja Życia. Obie razem 600 PLN Minimum 3 dni pomiędzy aktywacjami. 2 Aktywacje i Usuwanie Negatywnych Energii razem 700 PLN.)

 

Szkolenie Wzmocnij Się i Inicjacja (1szy stopień Wtajemniczenia)

 

To dwudniowe szkolenie, będąc w wysokiej wibracji energii świątyni, odpowiada na pytania, kim jesteśmy, jakie mamy zadania w tym życiu na tym świecie, ułatwia nam ich spełnianie i zaznajamia nas z Hierarchią Światła.  Głównym zadaniem jest poznanie samego siebie. Żeby to osiągnąć, musimy poskromić nasze negatywne ego i wybierać łączność i tworzenie rzeczywistości przy pomocy sił światła.  Dostajemy duchowe narzędzia do tworzenia bezpiecznego i świętego środowiska, do balansowania naszej energii i łączenia się z Hierarchia Światła, aby się uczyć, rozwijać, leczyć, i tworzyć dobro na tym świecie.  

 

Wielu ze światowych przywódców, geniuszów, twórców, filozofów, którzy pomogli ludzkości rozwijać się duchowo było wtajemniczonych w tym rodowodzie króla Salomona: Jan Baptysta, Jezus Chrystus, Paweł, Para Celsjusz, Leonard da Vinci, Michael Angelo, Izaak Newton, Szekspir, Rudolf Steiner, Tesla, Einstein, Karl Jung, Edgar Kajce, Bitelsi, Carlos Castaneda, Carlos Santana i dużo innych światowych liderów, których początki w wielu wypadkach zaczęły się tym szkoleniem, ta Inicjacja i wtajemniczeniem.    

 

Hierarchia Światła uaktywnia przewody i struktury, przez które płynie w nas energia.  Po inicjacji będziemy mogli je używać z 10-cio krotną intensywnością.  Hierarchia Światła zmieni kierunek obrotu przepływu naszej energii tak, aby płynęła zgodnie z wolą Boga.  Dostaniemy 4-rech nowych opiekunów/przewodników duchowych, którzy pomogą nam przyspieszyć nasz rozwój duchowy, i otrzymamy o wiele większa ochronę przed silami ciemności, bo będziemy otoczeni i uszczelnieni Światłem.  To ułatwi nam tworzenie życia naszych marzeń. W zamian za to, będziemy pomagać Hierarchii Światła tworzyć przez nas dobro na tym świecie.  1800 PLN (Rejestracja na tydzień przed szkoleniem i 900 PLN za rezerwowanie miejsca. Poprzednia Aktywacja Życia jest wymagana. Połączone razem 2000 PLN. Wszystkie cztery: 2200 PLN)

 

Dalsze stopnie rozwoju mogą być w tej kolejności:

 

Akademia Życia - (Life Academy) warsztaty i szkolenia w różnych stylach medytacji, Świętej Geometrii,

Podróżach Astralnych, 12 Rasach, itd.

Akademia Zdrowia – Healer’s Academy (2gi stopień Wtajemniczenia),

Poznaj Siebie - Know Thyself (2gi stopień Wtajemniczenia)

Zostań Mistrzem Siebie – Master Thyself (3ci stopień Wtajemniczenia)

 

Oferujemy wile różnych i skutecznych metod leczenia bioenergią, na przykład: Gwiezdne Nasiona lub Leczenie bogini Isis – odnowienie ciała emocjonalnego, Odszukanie Duszy, Rekonstrukcja Eteryczna - najgłębsze leczenie i pomocy w regeneracji ciała świetlanego (każde od 250 – 700 PLN, zniżki na połączone leczenia). 

 

 Można znaleźć więcej informacji o szkole, szkoleniach i metodach leczenia na stronach internetowych: www.modernmysteryschoolint.com, http://modernmysteryschooleu.com/ lub przez kontakt z Ulą Pasternak w Polsce pod numerem 14 665-3382 lub SMS: 001 610 850-3319

 

Skype: l.ula.pasternak, w USA 610-287-2714, emailem ula@theucenter.com,

lub na stronach internetowych www.theucenter.com

 

The Unity Center for Healing and Empowerment

Phoenixville, PA 19442

Contact Us

The Unity Center

for Healing and Empowerment

 

114 Iron Bark Court

Collegeville, PA 19426

 

Phone: 610-850-3319

Email: info@theucenter.com

 

Or to sign up for our newsletters and emails with promotions please use our Contact Form.

Latest News

Print Print | Sitemap Recommend this page Recommend this page
© The Unity Center for Healing and Empowerment

This website was created using 1&1 IONOS MyWebsite.